درباره زرین پک

مجموعه تنباکو زرین پک مجموعه ای از افراد کاردان در زمینه محصولات تنباکو ، قلیان و زغال است که مجهز به ابزار و دستگاه های بسیار پیشرفته است و با تکنولوژی نو آلمان محصولاتی متفاوت را در میان محصولات دیگر برندها تولید و عرضه میکند تا تجربه و حسی تازه را برای مصرف کنندگان عزیز به ارمغان بیاورد.

تکنولوژی به کار رفته در فرآیند تولید محصولات زرین پک محصول کشور پیشرفته آلمان می باشد. پس بدون استفاده از مواد شیمایی ، محصولاتی بی نظیر را تولید میکند.

اهداف شرکت
  • بهبود کیفیت محصولات
  • رضایت مشتری
  • گسترش صادرات 
گروه زرین پک در سال ۱۳۹۰ شروع به تولید تنباکو نموده است اما با توجه به حساسیت موضوع و هدف شرکت زرین پک جهت تولید محصول باکیفیت و طبیعی تولید این محصول کمی به طول انجامید تا سرانجام بعد از آزمایش و تست های فراوان در تیرماه همین سال محصول نهایی تولید و به بازار عرضه گردیده است.
سال ۱۳۹۵ را می توان سال شکوفایی و بلوغ کامل برند زرین پک نام گذاشت. زرین پک با کامل کردن سبد محصولات خود در زمینه تنباکو ، قلیان ، زغال در این سال شروع به فعالیت گسترده نموده است . زرین پک با گسترش شبکه فروش خود درحال حاضر اکثر استان های کشور را پوشش داده و برای صادرات به کشورهای همسایه قدم های اولیه را برداشته است.
کیفیت مرغوب

محصولات ما از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند.

ارسال به کل کشور

ارسال سریع و رایگان محصولات به سراسر کشور

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارمندان ما در هر لحظه آماده به پاسخگویی به سوالات شما هستند.